Marketing Masters - Blog

Skuteczny plan marketingu online - darmowy szablon

Każda firma prowadząca działalność online dąży do efektywnego marketingu internetowego, aby osiągnąć sukces w obszarze Digital Marketingu. Brzmi dobrze, ale jak to osiągnąć?

T-shape w Performance Marketingu: Trzy Kluczowe Sylwetki

W kontekście performance marketingu, możemy wyróżnić trzy główne obszary tj. pozyskiwanie ruchu, analiza danych, oraz zagadnienia techniczne. W tym artykule poznasz 3 sylwetki oparte na tych obszarach.

3 kroki do sukcesu w Digital Marketingu

Zróbmy reklamę na Facebooku i TikToku, krzyczą jedni. Gdzie tam, lepsze będzie SEO i Google Ads, mówią drudzy. A trzecia grupa wie, że obie drogi mają potencjał, ale dopiero działając w synergii czyt. Performance Marketingu. Czym jest? Kto powinien się nim zainteresować? Jakie korzyści dla biznesu n...

Co to jest Performance Marketing?

Performance Marketing jest jednym z najważniejszych sposobów pozyskiwania klientów dla każdej firmy. Wyjaśnimy sobie w takim razie co to jest, jakie są jego główne założenia i jakie warunki trzeba spełnić, żeby ten rodzaj działań marketingowych mógł w ogóle działać.

Pozyskiwanie ruchu w marketingu

Ruch to zdrowie. Nie tylko dla człowieka, ale również kondycji firmy. Twoja oferta może być najlepsza. Twoje usługi i produkty najlepiej dopasowane do potrzeb grupy docelowej. Niestety bez widowni czyt. ruchu/odwiedzających nic Ci to nie da. Jak ważne jest ciągłe pozyskiwanie ruchu w marketingu? Jak...

Analiza danych w marketingu

Wiesz, czym jest inżynieria wsteczna? To metoda, która paradoksalnie wobec swej nazwy pcha projekty do przodu. Czy w marketingu wykonanie jednego kroku w tył, pozwoli Ci później zrobić dwa do przodu? Sprawdź!

Przygotowanie techniczne w marketingu

Co ma wspólnego remont z marketingiem? Bez przygotowania technicznego, nawet najlepszy fachowiec wykona fuszerkę. Dlaczego? Odpowiedź znajdziesz w tym artykule.