Kompleksowy kurs
Digital Marketingu

Zajęcia online | Webinary live | Społeczność na Discordzie

Rozwijaj się w dziedzinie marketingu internetowego, zdobywając kompleksowe umiejętności w obszarach reklamy, analityki oraz zagadnień technicznych. Opanuj kluczowe narzędzia i strategie, które umożliwią Ci skuteczne działanie w dynamicznym świecie online, niezależnie od Twojej specjalizacji i doświadczenia.

Zainteresowany/a?

Obejrzyj ponad 3 godziny bezpłatnych lekcji
i zdecyduj, czy ten kurs jest dla Ciebie

Co Ci obiecujemy?

Dostęp do materiałów online
oraz 3 nowe kursy co 2 tygodnie

Wszystkie lekcje odbywają się online i są dostępne na naszej autorskiej platformie edukacyjnej Marketing Masters. Oprócz materiałów wideo z kursów znajdziecie tam również quizy, które pomogą wam sprawdzić, ile się nauczyliście a także przygotowane prace domowe oraz wszelkiego rodzaju pomoce i materiały naukowe. Platforma dostępna jest zarówno na komputerach jak i dopasowana do waszych smartfonów.

Dedykowane webinary na żywo

W każdym tygodniu zapraszamy Was na specjalnie przygotowane webinary na żywo, aby opowiadać Wam o nowych kursach. Będzie to także idealna okazja do odpowiedzenia na Wasze pytania. Dodatkowo będziemy również gościć ekspertów z różnych dziedzin, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy Was do aktywnego uczestnictwa, zadawania pytań i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, aby każdy webinar był nie tylko źródłem wiedzy, ale też inspiracji i motywacji do dalszego rozwoju

Bezpośrednia pomoc mentorów

Chcemy zbudować społeczność, która umożliwi Wam bezpośredni dostęp do mentorów. Będziecie mogli nie tylko zadawać pytania i otrzymywać wsparcie od doświadczonych trenerów, ale również dzielić się swoimi doświadczeniami i dyskutować z innymi użytkownikami. Platforma, Discord, zapewni idealne miejsce do takich interakcji, oferując prywatny kanał.

Rozwijaj się w 3 obszarach
marketingu internetowego

Naucz się pozyskiwać klientów i więcej sprzedawać

Jednym z kluczowych aspektów digital marketingu jest efektywne generowanie ruchu na stronę i zwiększanie sprzedaży. W naszych kursach zdobędziesz umiejętności wykorzystywania narzędzi takich jak Google Ads, Facebook, media społecznościowe, email marketing oraz SEO, by skutecznie przyciągać klientów i poprawiać wyniki biznesowe. Ten moduł oferuje praktyczną wiedzę, niezbędną do osiągania lepszych rezultatów poprzez docieranie do szerokiej grupy odbiorców.

Poznaj tajniki wykorzystania danych w praktyce

W obszarze poświęconym analityce internetowej nauczysz się, jak efektywnie wykorzystywać dane do optymalizacji swoich działań. Skupimy się na praktycznym zastosowaniu narzędzi takich jak Google Analytics, Looker Studio, a nawet Google Cloud, aby wyciągać wartościowe wnioski i podejmować świadome decyzje biznesowe. Ten obszar zapewni niezbędne umiejętności w analizowaniu danych i ich wykorzystaniu dla lepszego zrozumienia i rozwoju strategii marketingowej.

Sprawdź stan techniczny swoich implementacji

W części poświęconej przygotowaniu technicznemu zdobędziesz umiejętności niezbędne do samodzielnego sprawdzania i zarządzania implementacją skryptów na stronie internetowej. Poprawnie zaimplementowane narzędzia są podstawą skutecznych działań marketingowych i dobrych raportów, dlatego w każdej firmie powinien być ktoś, kto potrafi o to dbać.

Program szkolenia

Podzieliliśmy obszar Digital Marketingu na trzy główne ścieżki nauki: pozyskiwanie ruchu, analiza danych oraz przygotowanie techniczne. W każdej ścieżce znajdziecie kursy, które po kolei wprowadzą Was w omawiane zagadnienia, pozwalając jednocześnie od razu podejmować konkretne działania w Waszej pracy.

chev down

Ścieżka pozyskiwania ruchu

chev down

Ścieżka analizy danych

chev down

Ścieżka przygotowania technicznego

Jak się zarejestrować?

Nic prostszego! Zrób to w 3 krokach:

1. Stwórz nowe konto na platformie

Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz rejestracyjny
to jest w 100% darmowe

2. Obejrzyj 3 darmowe kursy

Zobacz jak wygląda platforma, jak trenerzy przekazują wiedzę i poznaj podstawy marketingu internetowego
Możesz zacząć już teraz!

3. Jak Ci się spodoba
- wykup subskrypcje

Jeżeli chcesz uczyć się dalej, mieć dostęp do materiałów online, uczestniczyć w webinarach i korzystać z pomocy mentorów
wystarczy wykupić subskrypcję

Najczęciej zadawne pytania

Jeżeli zastanawiasz się, czy ten program jest dla Ciebie to przeczytaj poniższe odpowiedzi, albo napisz do nas na maile hello@marketingmasters.pl lub skorzystaj z czatu (na dole po prawej).

chev down

Czy jak skończyłem/am kurs Umiejętności Jutra, Internetowych Rewolucji lub Google Growth to ten kurs jest dla mnie?

chev down

Czy jak dopiero chce poznać marketing internetowy, to ten kurs jest dla mnie?

chev down

Czy jak działam w biznesie internetowym, np. jestem menadżerem, ale nie specjalistą od reklamy, to ten kurs jest dla mnie?

chev down

Dobra, to teraz chce wiedzieć ile to naprawdę kosztuje?

Poznaj naszych trenerów:

Nasi wykładowcy w Marketing Masters to doświadczeni specjaliści z dziedziny Performance Marketingu. Posiadają bogate doświadczenie w prowadzeniu zajęć w ramach renomowanych programów edukacyjnych, w tym Umiejętności Jutra, Internetowe Rewolucje, Google for Startups oraz Google Growth. Są to również aktywni praktycy, którzy na co dzień rozwijają swoją wiedzę pracując w branży. Ich codzienne doświadczenia w pracy zawodowej stanowią cenne źródło praktycznej wiedzy, którą chętnie dzielą się z uczestnikami kursu.

Krzysiek Marzec

CEO w DevaGroup, agencji z tytułem Partner Google Premier i Google Rising Star. Trener SEO, Google Ads & Analytics, prowadził szkolenia dla najlepszych agencji i domów mediowych bezpośrednio na zlecenie Google, szkolił w Akademii Google Partners. Autor trzech książek z wyprzedanymi nakładami, ponad setki artykułów i wysoko ocenianych kursów on-line. Jest pomysłodawcą i organizatorem semKRK.

Krzysiek Modrzewski

Człowiek, który lubi przełamywać powszechnie przyjęte schematy i zawsze szuka nowych i innowacyjnych rozwiązań. Z reklamą w internecie związany od 2010 roku. Prowadził warsztaty w programie Akademia Google Partners, SEMcamp University, Google Growth, Startup School oraz Umiejętności Jutra. Obecnie głównie pomaga firmom w zarabianiu większych pieniędzy dzięki wykorzystaniu danych w działaniu w Marketing Masters.

Michał Leszczyński

Head of Content Marketing & Partnerships w GetResponse. Od ponad 10 lat związany z branżą email marketingu i marketing automation. Współtworzy i zarządza treściami edukacyjnymi w GetResponse sprawiając, że online marketing jest rzeczywiście prosty – i to nie tylko dla zaawansowanych użytkowników.

Łukasz Piątek

Dyrektor działu Performance Marketingu. Zarządza prowadzeniem kampanii lub doradza klientom, którzy tylko w 2021 r. wydali 48 milionów złotych budżetów reklamowych. Wielokrotny prelegent w programach szkoleniowych Google Partners, Semcamp i Marketing Masters. Łukasz od 8 lat specjalizuje się w kampaniach, w których budżet jest w 100% pod kontrolą, a każda złotówka przekłada się na realny zwrot.

Oskar Maciejek

Data Solutions Architect i współwłaściciel firmy marketingowo-technologicznej WitBee. W swojej karierze zajmował się marketingiem efektywnościowym, analityką, kończąc na programowaniu. Na co dzień pomaga budować rozwiązania oparte na integracji danych, które mają na celu optymalizację działań marketingowych. Posiada kilkuletnie doświadczenie w zbieraniu, procesowaniu oraz analizowaniu dużych zbiorów danych z wykorzystaniem najnowszych technologii chmurowych np. Google Cloud Platform. Jest pomysłodawcą i współtwórcą platformy analitycznej WitCloud, która każdego miesiąca procesuje setki terabajtów. Przez ostatnie 7 lat przeprowadził kilkadziesiąt warsztatów szkoleniowych oraz audytów z zakresu analityki i technologii chmurowych dla największych firm w Polsce i Europie.

Rozwiń swoją karierę już teraz!
Chcesz dołączyć do Marketing Masters?

Ile to kosztuje?

Ponad 3h materiału udostępniamy za darmo.

Dostęp do całości oferujemy w cenie abonamentu za serial.

Nasz program będzie stale rozwijany, a nowe materiały regularnie dodawane.

W miarę wzrostu liczby materiałów regularna cena subskrypcji może wzrosnąć.
Warto zatem zachować kontynuację, aby uniknąć wyższych opłat w przyszłości.

69zł 59 zł
miesięcznie

Czyli raptem 1,97 zł dziennie

Koszt udziału w Programie Marketing Masters to opłata abonamentowa: 59 zł/miesiąc.

708zł 529zł
rocznie

Czyli 3 miesiące gratis i oszczędzasz 179 zł

Koszt udziału w Programie Marketing Masters to opłata abonamentowa: 529 zł/rok.

Jeżeli chcesz wykupić subskrypcję dla większej liczby uczestników w Twojej firmie
odezwij się do nas po dedykowaną ofertę wypełniając formularz tutaj.