O Marketing Masters – kim jesteśmy?

Co robimy? Pomagamy firmom zarabiać w internecie i rozwijać swój biznes. Nauczymy Cię, jak prowadzić skuteczne kampanie, które przynoszą realne zyski. Mamy bzika na punkcie analizy danych – to dzięki niej trafisz bezpośrednio do tych klientów, na których naprawdę Ci zależy. To wszystko w trakcie praktycznych kursów z performance marketingu. Ale… dlaczego warto nam zaufać? Kim jesteśmy?

Sprawdź, w jakich projektach braliśmy udział

Konferencje, szkolenia, kursy, warsztaty... Czujemy się w tym doskonale i po prostu lubimy uczyć – nasi trenerzy współtworzyli wiele ciekawych projektów, szkoląc przede wszystkim w zakresie Google Ads, Facebook Ads, Google Analytics, Google Tag Manager czy też Google Cloud Platform. Poznaj najważniejsze przedsięwzięcia (chociaż było ich więcej) i przekonaj się, że trafisz w dobre ręce!


Semcamp

Pierwsze i największe tematyczne konferencje branżowe z zakresu SEM w Polsce – najważniejsza wiedza w pigułce! To było wydarzenie dla specjalistów, którzy chcieli nauczyć się czegoś od innych ekspertów.

Google Internetowe Rewolucje

Jazda ciężarówką od miasta do miasta… Naprawdę – tak wyglądały początki w 2011 roku! Po co? Żeby pomagać w promowaniu biznesu w internecie. Każdy przedsiębiorca mógł z nami założyć wizytówkę w Google, skrzynkę mailową czy konto Google Ads.

Akademia Google Partners

Wieloletni program edukacyjny firmy Google – stacjonarne szkolenia dla osób, które na co dzień zajmują się marketingiem (dla specjalistów z agencji marketingowych). Nasi szkoleniowcy – Łukasz Piątek i Krzysztof Modrzewski – byli w gronie nielicznych oficjalnych i certyfikowanych trenerów Google.

SEMCamp University

Autorskie warsztaty dla specjalistów, którzy chcieli wynieść swój biznes na wyższy poziom. Ponad 300 przeprowadzonych zajęć. To pierwsze w Polsce szkolenia w tej formie – z praktycznymi ćwiczeniami! Pozdrawiamy cały Campus Warsaw i Google for Startups.


Program Umiejętności Jutra

Bezpłatny program od zera – szkolenia w branżach przyszłości dla osób, które chcą rozpocząć karierę w marketingu. To skuteczna i praktyczna opcja: połączenie spotkań z ekspertem oraz samodzielnej nauki zdalnie i online. W I edycji przeszkoliliśmy ponad 10 tys. osób! Jako trenerzy współtworzyliśmy także ten projekt i dostarczaliśmy technologię do edukacji. W jaki sposób? Baza edukacyjna Marketing Masters była podstawą dla całego programu Umiejętności Jutra

Marketing Masters i nasza marka

Marketing Masters powstało niezależnie od innych projektów – z miłości do marketingu i edukacji. To właśnie dzięki takiemu połączeniu każdy kurs jest praktyczny, skuteczny, a także prowadzony „po ludzku”.

Wszystko zrozumiesz i wyciągniesz dla siebie to, co najważniejsze.

Początkowo prowadziliśmy stacjonarne kursy weekendowe: 3–4 miesiące wytężonej pracy, czyli marketing internetowy od podstaw. Powstało 5 edycji, dzięki którym wielu kursantów mogło rozwinąć skrzydła w nowej branży.

Jak działamy teraz? Marketing Masters to platforma edukacyjna online – chociaż na początku takie podejście wydawało się koniecznością, dziś wiadomo, że to najlepsza możliwa opcja! Oszczędność czasu, większa skuteczność i elastyczność w trakcie nauki to tylko niektóre z korzyści.

To co, widzimy się na kursie?