Kolorowe i wyjątkowe miejsce, które pobudza do kreatywnego myślenia. To tu rozwijają się startupy!

Poznaj Campus Warsaw

Campus Warsaw

Wszystkie warsztaty Marketing Masters odbywają się w Google Campus zlokalizowanym w Praskim Centrum Koneser w Warszawie. Klimat starej warszawskiej Pragi łączy się tutaj z energią i pasją, której źródłem są ludzie rozkręcający własne biznesy. Z dumą donosimy także, że Google Campus to oficjalny partner Marketing Masters – nie mogło być lepiej!

Sale

Przestrzenne, multimedialne sale warsztatowe są w pełni dostosowane do potrzeb prelegentów i uczestników. Przyjemny wystrój stwarza atmosferę sprzyjającą pracy w niewielkich grupach. To przeciwieństwo tradycyjnych, zakurzonych sal szkoleniowych.

Przerwy kawowe

Uczestników Marketing Masters zapraszamy na regularne przerwy kawowe. Pozwolą naładować akumulatory i pogłębić znajomości zawarte podczas warsztatów.

Co ciekawego w okolicy

Warszawska Praga – pełna klimatycznych barów, knajpek i restauracji stwarza idealną scenerię do odnalezienia miejsca na smaczny obiad i „jedno piwo” – integracyjne i nie tylko;)

Dojazd komunikacją miejską

Do Campusu można łatwo dojechać komunikacją miejską. Nieopodal znajdują się stacja metra Dworzec Wileński, przystanek tramwajowy i autobusowy Ząbkowska. Z centrum dojazd zajmuje ok. dziesięciu minut. Na terenie Campusu znajduje się również stacja rowerów Veturillo.

Parking

Parking na terenie Campusu jest płatny, podziemny parking, ale w okolicy zawsze można znaleźć miejsce w bezpłatnej strefie.

Mapka dojazdu

Rozwiń swoją karierę z Marketing Masters.

Chcesz dołączyć do Marketing Masters?

Jeśli jeszcze się nie zdecydowałaś lub zdecydowałeś to przeczytaj więcej o tym, dlaczego warto wybrać branżę marketingu online

loading...