Dla kogo przygotowaliśmy kurs w szkole Marketing Masters?

Przyszli specjaliści Marketingu Online w firmach i freelancerzy

Zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów marketingu online jest na rynku pracy od kilku lat bardzo wysokie. Choć firmy i agencje reklamowe próbują szkolić pracowników na własną rękę, zazwyczaj nie są w stanie przekazać im wiedzy o odpowiedniej jakości. Nowo zatrudnione osoby często pozostawiane są samym sobie – muszą szkolić się same. Otrzymują one jedynie fragmenty niezbędnych informacji, uczą się mitów i „korytarzowych” prawd.

Kurs przygotowany przez Szkołę Marketing Masters jest odpowiedzią na lukę na rynku edukacyjnym. Wiemy, jak solidnie przygotować przyszłych specjalistów oraz osoby, które marzą o pracy na własny rachunek. Chcemy odciążyć firmy w zakresie edukacji i uchronić je przed przykrymi konsekwencjami współpracy z osobami o niskich kwalifikacjach, które prowadzą działania reklamowe metodą prób i błędów.

Dlaczego możemy zagwarantować skuteczność naszych metod? Ponieważ naszymi szkoleniowcami są doświadczeni praktycy marketingu online. To od nich nasi absolwenci dowiadują się, jak unikać kosztownych błędów. Nasze zajęcia to w 80% praktyka i 20% teoria. Takie podejście sprawia, że absolwenci bardzo szybko są w stanie samodzielnie stawić czoła nowym wyzwaniom w branży.

Mam już doświadczenie w marketingu internetowym. Czy ten kurs jest dla mnie?

Tak! Jesteśmy przekonani, że kurs jest odpowiedni także dla doświadczonych specjalistów od reklamy – tradycyjnej i online, oraz menadżerów. Wiedza, którą przekazujemy jest uporządkowana od podstaw po tematy bardzo zaawansowane, które trudno opanować samodzielnie. Specjaliści rozpoczynający kurs Marketing Masters mają okazję ugruntować swoją wiedzę i zdobyć całkowicie nowe umiejętności z tych obszarów, z którymi nie mają styczności w swojej pracy. Kurs to także doskonała okazja, aby wymienić się doświadczeniami z innymi osobami z branży, nabrać szerszego spojrzenia i stać się bardziej wszechstronnym.

Z naszych dotychczasowych doświadczeń wynika, że kurs jest tak samo popularny wśród osób stawiających pierwsze kroki w branży, jak i specjalistów marketingu, menedżerów oraz dyrektorów.

Właściciele małych przedsiębiorstw

Prowadzisz własny biznes i chcesz skutecznie zdobywać nowych klientów w Internecie? W Marketing Masters dowiesz się, jak promować swoje produkty i usługi. Zapewne wiesz, że Twoi potencjalni klienci szukają sklepów i specjalistów przez Google i Facebooka. Po kursie w szkole Marketing Masters będziesz wiedzieć co robić, żeby Cię tam znaleźli. Nauczymy Cię też, rozsądnie wydawać pieniądze na reklamę w najpopularniejszych internetowych mediach.

Rozwiń swoją karierę z Marketing Masters.

Chcesz dołączyć do Marketing Masters?

Jeśli jeszcze się nie zdecydowałaś lub zdecydowałeś to przeczytaj więcej o tym, dlaczego warto wybrać branżę marketingu online

loading...