Koniec kursu to dopiero początek przygody.

Nie zostajesz sam, pomożemy Ci w wejść w nową branżę łatwo i efektywnie

Wskażemy Ci opcje dalszego rozwoju i kariery

Szkolenie za Tobą. Wiesz już, jakie zagadnienia marketingu Cię pasjonują i z czym sobie najlepiej radzisz. Zależy nam na tym, żeby Twoja kariera rozwijała się efektywnie a praca dawała Ci radość, dlatego doradzimy Ci, jak wykorzystać Twoje mocne strony. Dodatkowo osobom, które będą zaangażowane pomożemy w zdobyciu lub zmianie pracy.

Pomożemy Ci napisać profesjonalne CV

Po kursie będziesz specjalistą w wąskiej dziedzinie. Każdy, komu wyślesz swoje CV musi mieć pewność, że znasz się na rzeczy. Pomożemy Ci stworzyć życiorys, w którym wyeksponujesz nowe umiejętności i swoje silne strony. Zadbamy o formę dokumentu i wyeliminujemy najczęstsze błędy popełniane przez osoby, które bezskutecznie szukają pracy.

Skontaktujemy Cię z firmami, które potrzebują ludzi takich jak Ty

Mamy rozległe kontakty w branży marketingowej. Często łączymy firmy z ludźmi o właściwych kompetencjach. Dzięki temu wiemy, które umiejętności są przez pracodawców szczególnie poszukiwane.
Jako szkoleniowcy gwarantujemy, że absolwenci Marketing Masters to osoby o wysokich kwalifikacjach. Zależy nam, aby trafili do najlepszych firm, bo nie mamy wątpliwości, że sprostają nawet największym wyzwaniom zawodowym.

Nie czekaj - zadbaj o swoją przyszłość już teraz!

Rozwiń swoją karierę z Marketing Masters.

Chcesz dołączyć do Marketing Masters?

loading...